Září 2008

Anketa pre foto týždňa

13. září 2008 v 11:26 O Blogu
Anketa pre foto týždňa,ktorú nájdete v rubrike O blogu s apredlžuje do nedele,kedže je to nerozhodné zatiaľ:-))Tak hlasujte:-))

NEW

4. září 2008 v 13:14 O Blogu
Takže,aby ste vedeli...spravila som dve ankety a bola by som rada,keby ste hlasovali...:-))...
Prvá sa nachádza TU ,ide tam o foto týždňa,takže ktorá vás najviac zaujme,hlasujte za ňu:-))mno a tá druhá anketa je TU ,tam budete hlasovať za to,či tu chcete alebo nechcete české kompletné diely telenovely Por amor a Gloria(Milovat Glorii)...

Foto Týždňa 1

2. září 2008 v 18:14 Foto Týždňa
Takže isto ste si všimli,že raz už tu bola takáto rubrika,že foto týždňa...mno ale žiaľ bola zmazaná,tak som sa rozhodla,že založím novú a budeme tu hlasovať o najzaujímavejšiu,najkrajšiu fotku...nech sa páči...prvých 5...tentokrát to budú páriky z noviel...
1.Gato a Stephanie Cayo v La marca del deseo
2.Danna García a Mario Cimarro v La Traición
3.Carolina Acevedo a Juan Pablo Raba v Por amor a Gloria
4.Mauricio Ochmann a Litzy v Amarte así,Frijolito
5.Gaby Espino a Christian Meier v Luna,La Heredera
HLASUJTE DO PIATKA!!!


Por amor a Gloria-informácie

2. září 2008 v 17:56 Por amor a Gloria(Milovat Glorii)
Překlad: MILOVAT GLORII
Země výroby: Kolumbie
Rok výroby: 2005
Počet dílů: 110
Produkce: Caracol

Por amor a Gloria-Obsah

2. září 2008 v 17:51 Por amor a Gloria(Milovat Glorii)
Příběh začíná u soudu, který má rozvést manželství dvou hlavních postav této telenovely - Estebana a Glorie. Když se začne jejich případ projednávat a oni předkládají důvody, pro které nemohou v manželství pokračovat, začnou od počátku opět prožívat svůj milostný vztah. Děj se tak začíná postupně rozvíjet... Gloria vystudovala práva, ale neměla příležitost dělat kariéru, kterou si vybrala. Místo toho si na živobytí vydělávala jako hosteska nabízející sýry či párky v supermarketech. Naopak Esteban je dobře známý milionář a člen smetánky. Je dědicem největší telekomunikační firmy v zemi a je proto veřejně známou osobou, která plní stránky novin a u mnohých vyvolává závist. Oba jsou ale velmi osamělí lidé. Poprvé se setkají, když se Gloria Estebanovi pokouší prodat vysavač - a právě tehdy začíná jejich velká láska....Touto romantickou komedií nás provazejí hlavní protagonisté i jako vyprávěči. Sledujte fantastický příběh jejich lásky a zjistíte, zda nakonec ve svých srdcích najdou dost odvahy, aby zustali spolu.

Mauricio Ochmann

2. září 2008 v 12:51 O Blogu
Takže vás chcem pozvať na moju stránku o mojom najobľúbenejšom hercovi Mauriciovi Ochmannovi...môžete pozrieť a budem rada,ak niekde zanecháte komentík....rada spriatelím:-))
www.mauricio-ochmann.wgz.cz