Kdo je kdo

26. května 2007 v 18:49 |  Postavy
Kdo je kdo...=)
NORMA ELIZONDO :
24 letá zubařka, prostřední ze sester Elizondových. I když má velký temperament, je ze sester nejklidnější. Jako mladou ji znásilnil neznámý muž a od té doby se všech intimností děsí. Pod nátlakem matky se provdala za Fernanda, muže bez skrupulí a srdce. Má s ním dohodu, že s naplněním manželství počkají jeden rok. Poté co potkává Juana, se postupně začne měnit a začíná se opět otevírat okolí. Juan ji naučí, že se vyplatí bojovat za svou lásku a sny i proti vlastní matce. Porodí Juanovi syna - Juana Davida.
JUAN REYES:
Nejstarší z bratrů - 28 let. Už od malička ho přitahovala půda a chov koní, proto ani netoužil po tom studovat. Po smrti rodičů se stal vlasntě náhradním otcem pro své sourozence, hlavně pro nejmladší Libyi. Působí jako usmiřovací článek mezi mladšími bratry Oskarem a Francem. Juan je tím člověkem, který po smrti Libie, drží bratry Reyesovi pohromadě. Kdyby bylo na něm, jediným řešením by pro něho byly pěsti a upřímnost.Je to velký tradicionalista. Rodina a závazky jsou pro něj vším. I přes pro problémy a překážky si udržuje duši poctivého kovboje z ranče. Když poznává Normu Elizondo, jeho život se od základů změní. I když je osud (teda spíš matka Normy - Gabriela, a manžel Normy Fernando) rozdělí, je své lásce věrný.
JIMENA ELIZONDO:
22 letá, nejmladší a nejlehkomyslnější ze sester Elizondových. Na první pohled malicherná a hodně povrchní dívka, kterou zajímá jen vlastní vzhled a hezcí muži. Pod povrchem se skrývá žena, která hledá pravou lásku, a pro kterou jsou její sestry, dědeček a matka tím nejdůležitějším v jejím životě. Asi v půlce telenovely se projeví i její odvaha. Když potkává Franca, myslí si, že jí padne k nohám. Zjišťuje ale, že pro Franca existuje jen Rosario. Náhoda tomu chce, aby byla společně unesená s Oscarem. Tento zážitek je sblíží natolik, že Jimena riskuje hněv své matky a za Oscara se provdá.Gabriela ji vyhodí, nastěhuje se k Oscarovi. Náhodou odhalí, že Libya, žena která si málem odvedla Jimenina otce, je sestrou Oscara, Franca i Juana. Oscara opouští, ale nerozvede se s ním. Přese všechno svého muže miluje a nejraději by byla s ním.
OSCAR REYES:
24 letý, nejmladší a nejlehkomyslnější z bratrů. Chce vypadat jako velký tvrďák, na kterého si jen tak někdo nepřijde. Ve skutečnosti je hodně citlivý, štěstí bratrů a Jimeny je pro něho nejdůležitější. Za jeho vtípky a sebevědomým vystupováním se skrývá nejistý kluk, který neví, co by si počal bez bratrů. Kdyby jeho rodiče žili, nejspíš by dokončil studia jako inženýr. Na rozdíl od Juana a Franca jsou pro něho peníze hodně důležité. Je z bratrů nejvíc prchlivý a povrchní. jeho úžasné nápady většinou zavedou bratry Reyesovi do pěkné kaše. Pomsta na Normě, Jimeně a Saritě jsou vlastně jeho nápad. Až láska k Jimeně a pomoc Leandrovi mu pomůže dospět.
SARA ELIZONDO:
26 letá, nejstarší dcera Bernarda a Gabriely Elizondových. Matka si ji vychovala k obrazu svému. Protože Bernardo neměl syna, je Sara jakýmsi jediným "mužským"potomkem v rodině. Na haciendě pracuje nejvíc ze všech - skoro jako muž. S matkou souhlasí ve všem, včetně názoru na Fernanda. Sara je pravý opak Rosario Montes. Je pracovitá, nepodvádí, upřímnost, čestnost a rodina jsou pro ni to nejdůležitější. Není ochotná dělat kompromisy, nerada prohrává a dělá ji velké problémy přiznat, že se mýlila. Ovládání není její silnou stránkou, nejde daleko pro facku.Když se Reyesovi stanou jejich sousedy, je v šoku. Z bratrů Reyesových ji nejvíce rozčiluje Franco. Franco ji fascinuje a on je ten důvod, proč si Sarita nakoupí spoustu nového oblečení, začne se jinak česat. Když ho na večírku obviní, že starou Eduwinu jen využil, Franco ji nenechává nic dlužen a ztrapní ji přede všemi. Sara je ublížená a má nehodu, při které ji Franco pomůže, ale zase se pohádají. Na večírku kam doprovází Jimenu, zachrání Francovi život. Pro Saritu je tento večer nezapomenutelný i proto, že ji Franco poprvé políbí. Začnou se potají scházet, protože Sara ví, jak by její matka zuřila, kdyby věděla, že i třetí dcera propadla kouzlu bratrů Reyesových. Sara je tak zamilovaná, že se Francovi oddá před svatbou a pak je nachytá její matka Gabriela a Saritu zbičuje. Ta se však nehodlá své lásky vzdát …Je rozhodnutá proti Reyesům nim bojovat do posledního dechu. Hlavně proti Francovi, který je podle jejích slov slaboch a znesvětitel zen. Ale válka proti Francovi je jen maskou pro pravé city. Už když Reyesovi přišli pracovat na haciendu, se ji Franco líbil.
FRANCO REYES:
26 letý, prostřední z bratrů. Má nejklidnější povahu, je to rozený diplomat. Než jejich rodiče zemřeli, studoval ekonomii. Studia nedokončil. Práce mu moc nevoní, aspoň zezačátku. Jediné, co ho zajímá, je barová zpěvačka Rosario Montes. Poté, co ho žena "jeho života" opouští, přestává věřit v lásku. Zradí své zásady a ožení se ženou, která by mohla být jeho matkou. Ta hned po svatbě umře a zanechá Francovi značné dědictví. Franco, místo aby peníze a majetek prohýřil, hospodaří společně s bratry na zděděné zemi. S jejich pomocí vytvoří jednu z nejlepších haciend v zemi, dokonce porazí i haciendu Elizondových. Víru v lásku mu vrátí žena, do které by to nikdy neřekl. Žena, která je přesným opakem Rosario. Sara Elizondo.
ROSARIO MONTES:
První láska Franca Reyese. Je to žena sobecká, zahleděná do sebe, neschopná být věrná jednomu muži. Její láska k Francovi je ve skutečnosti posedlostí vlastnit ho a ovládat. Franca má velmi ráda, ale protože nemá peníze opouští ho. Vdá se za zločince Armanda Navarra jen, aby mohla žít v přepychu. Odjíždí se svým novomanželem do Evropy. Když se po roce vrací, zjišťuje, že Franco se topí v penězích. Myslí si, že může s Francem začít tam, kde skončila. Jakmile přijde na to, že pro Franca je minulostí, rozčílí se a neváhá použít zločinecké praktiky svého muže, aby odstranila z cesty svou rivalku. Saru Elizondo.
FERNANDO ESCANDOVAL:
byl manželem Normy a protože jeho rodina už dávno nemá peníze, chce se v ní udržet za každou cenu. Když je nucen akceptovat rozvod s Normou, Gabriela, aby ho neztratila ho jmenuje správcem haciendy a je nucen blízce spolupracovat se Saritou, která mu dává jasně najevo, jaký je břídil. Aby se jí pomstil, začne ji sledovat a je to on, kdo první zjišťuje, jaký je vztah mezi ní a Francem. Nechává si to pro sebe, aby to mohl využít v lepší dobu. Ví, že Gabriela je do něj zamilovaná a tak ji po skandálu ohledně Sarity navrhuje sňatek a Gabriela souhlasí …
GABRIELA ELIZONDO:
je matkou děvčat a Bernardovou ženou. Po jeho smrti se stává paní všeho. Je přísná a neoblomná. Je pro ni těžké zklamání, že se Jimena vdala za chudého Oscara, Norma se rozvedla s Fernandem a navíc se schází s otcem svého dítěte Juanem, i když slíbila, že to neudělá a jedinou její radostí se Sarita a vnuk Juan David. Když ji Fernando sdělí, že Sarita se schází s Francem Reyesem, je zhrozena a rozhodnuta Saritu potrestat. V záchvatu zuřivosti ji zbije. Pochopí, že "ztratila" i třetí dceru a rozhodne se žít po svém. Uvěří Fernandovým slovům a bere si ho za manžela. Není to pro ni žádná oběť, protože ho tajně obdivovala ode dne, kdy ho poznala a vybrala pro svou dceru Normu. Nebere varování svých dcer a svého otce na vědomí a hořce toho olituje.
LIBIA REYES:
jako jediná sestra třech bratrů to nemá jednoduché, protože ji hlídají na každém kroku. Přesto si najde přítele, bohužel o dobrých 25 let staršího Bernarda Elizonda. Ten se také v mladičké Libii zhlídne a potíže na sebe nenechají dlouho čekat. Bernardo je představen bratrům, ale ti nechtějí sňatek připustit za žádnou cenu. Libia netuší, že Bernardo je bohatý a navíc ženatý. Je s ním těhotná, a když pak jde do domu, kde bydlí Bernardo, lituje. Gabriela ji z domu vyhodí, s tím, že Bernardo právě zemřel a nehodlá se s takovou nickou zabývat. Zoufalá Libia nevidí jiné řešení a spáchá sebevraždu. Netuší, jaký kolotoč událostí tím spustí. Bratři nad jejím hrobem přísahají pomstu muži, který ji slíbil manželství, nechal ji otěhotnět a nakonec přivedl až ke sebevraždě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 janulka janulka | E-mail | 9. března 2008 v 18:51 | Reagovat

MMMMM KRASA

2 tomas-pata123 tomas-pata123 | E-mail | 10. dubna 2013 v 18:52 | Reagovat

ay love yu  telenovela skryta vasen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama